Kuruoğlu Kerestecilik ve Dış Tic. A.Ş. - Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sektörün öncülerinden olan firmamız 1972 yılından bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle mevcut ürün yelpazesini sizlerin istekleri doğrultusunda genişleterek her geçen gün büyümeye devam etmektedir.
Firmamız üretimini 20.000 m² si kapalı alan olmak üzere 100.000 m² alana kurulu fabrikamızda gerçekleşmektedir. Ürünlerimizin tamamı modern kurutma fırınlarımızda kurutulup, son sistem makine parkurumuzda işlenerek pazara sunulmaktadır. Son olarak 2012 yılında Masif Panel üretimine başlayarak KURPAN markasıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.
Sektördeki yenilikleri takip ederek sizlere en hızlı ve en iyi şekilde hizmet veremeye devam etmek her zaman öncelikli hedefimiz olacaktır.

MİSYONUMUZ

Orman ürünleri sektöründe istikrarlı büyüyerek müşterilerinin beklentileri üzerinde, mevcut imkanları en verimli şekilde kullanarak hizmet sunmak, müşteri ve çalışanlarının ilk tercihi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Orman ürünleri sektöründe örnek alınan lider ve öncü bir firma olmak.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

» En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız.
» Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
» Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.
» Etkin ekip çalışmasına inanırız.Kuruoğlu Kerestecilik ve Dış Tic. A.Ş. Sular İdaresi Fatih Sultan Mehmet Cad. No:10 Kağıthane - İST / TURKEY || Tel: +90 (212) 295 35 37 || Fax: +90 (212) 295 70 30

Copyright © 2013 Endike Bilişim ve İnternet Teknolojileri.

Bu sitenin tasarımı, kodları, logosu ve editoryal içeriği ile ilgili tüm haklar endike.com.tr'ye aittir. Kullanım şartlarında belirtilen haricinde izin alınmaksızın kopyalanamaz ve herhangi bir amaç için kullanılamaz.